Anställda

I Guard arbetar 130 personer för närvarande, varav 90 är ingenjörer.
Vår implementeringskraft ger pålitliga, integrerade lösningar som tar våra kunder in i morgon.
Kan du inte hitta personen du vill prata med?
Kontakta växelbordet: (+46) 010 200 7715.

Peter Qvist

Platschef / Team


peter.qvist@guardab.se

Fredrik Handfast

Säljchef


fredrik.handfast@guardab.se

Knut Harlem

CFO


knut.harlem@guard.no

Marit Ursin

VD


marit.ursin@guard.no

Tom Haslum

Produktionschef


tom.haslum@guard.no

Yngvar Ødegaard

Sales Director


yngvar.odegard@guard.no

Stine Ellingsberg

Marketing Manager


stine.ellingsberg@guard.no

Thomas Bjørlin

Kvalitets- och HR-direktör


thomas.bjorlin@guard.no

Jan-Terje Sørlie

Product Director


jan-terje.sorlie@guard.no

Teknisk support